Suurenduse vaatamiseks kliki kaardil ja liiguta luupi.

Saadaval e-raamatuna!
E-raamat müügil:
Apollos >
Rahva Raamatus >
Eesti Digiraamatute Keskuses >
 

Dorothea Flechsig
PETRONELLA ÕNNESEEN. Lugusid loomalastest

Saksa keelest tõlkinud Monika Reedik
Illustreerinud Christian Puille
89 lk, kõva köide

LEHITSE RAAMATUT >

Loe raamatu tutvustust Lastekas.ee-s >

Kui Petronella suureks saab, hakkab ta loomauurijaks. See on kindel. Ta käib ära Antarktikas ja nii mõneski kõrbes. Binokkel käes, roomab ta hääletult nagu madu mööda tolmust preeriat ja uurib välja kõige uskumatumaid loomalugusid, mida maailm iial on kuulnud. Aga seni, kuni Petronella võib üksi oma kaugetele reisidele minna, elab ta väikeses külas. Siin tunneb ta kõiki ja kõik tunnevad teda. See pole kuigi raske, sest Petronella liigub iga päev palju ringi. Ja kui keegi midagi enneolematut avastab, on see Petronella Õnneseen!

Rikkalikult illustreeritud südamlik juturaamat on täis vahvaid seiklusi ja naljakaid juhtumisi. Et väikesed raamatusõbrad teaksid, kus on kõrbed ja preeriad, millest Petronella unistab, siis on raamatusse joonistatud ka maailma kaart.

Raamatu autor Dorothea Flechsig töötas aastaid erinevate ajalehtede ja ajakirjade juures ajakirjanikuna, kirjutades ja avaldades samal ajal ka lasteraamatuid. Ta on lõpetanud stsenaristide kursused ja õpetab täiskasvanutele ja lastele loovat kirjutamist.

Raamat on müügil Apollo ja Rahva Raamatu kauplustes 

Petronella Õnneseen. Lugusid loomalastest

Laius 13.5 cm
Kõrgus 21.5 cm