Suurenduse vaatamiseks kliki kaardil ja liiguta luupi.

SOODUSHIND 10 €
alghind 19.90 € 

NB! Tuletame meelde, kuidas looduses mitte ära eksida ja soovitame, kuhu praegusel ajal tasub minna, et mõnele suurele "metsalaulupeole" ei satuks. Loe lähemalt Regio blogist >

Reisijuht 312 lk, mõõdud 14 x 24 cm, pehme köide
Eesti keeles
Kirjastused Regio ja Jana Seta

• 15 maakonda ja Tallinn
• Rohkem kui 800 huviväärsust
• Enam kui 70 muuseumi
• 51 turismiinfokeskust
• 81 kaarti
• 600 fotot

Vaata reisijuhti siin >

Baltimaade suurimad kaardikirjastajad – Regio Eestist ja Jāņa Seta Lätist – panid seljad kokku ja said valmis kõige põhjalikuma Eesti reisijuhi, mis kunagi ilmunud. Mahukas, ligi 600 foto ja 80 kaardiga illustreeritud reisijuht on rikkalik infoallikas kõigile, keda huvitab Eesti loodus, ajalugu ja kultuur. Raamat viib rännuhuvilise haaravale avastusretkele mööda Eestit, tutvustades enam kui 800 vaatamisväärsust ja andes infot 70 muusemi kohta ning hõlmates kõik meie 15 maakonda ja eraldi ka Tallinna.

Kes Eestit juba natuke tunneb, leiab raamatust kindlasti tuttavaid kohti, mida nüüd uues valguses taasavastada. Kahtlemata aga palju rohkem põnevaid paiku, millest varem aimugi polnud või kuhu kunagi sattunud pole. Väike Eesti on tegelikult väga suur ja ilus: pikad liivarannad Pärnumaal, kaunid rannakülad Lahemaal, põnev Peipsiäär, paksud metsad Kõrvemaal, võimsad soomaastikud ja puutumatu loodus meie rahvusparkides, laulvad liivad Ruhnu saarel ja palju muud. Head avastamist!

Reisijuht on müügil ka Apollo ja Rahva Raamatu kauplustes üle Eesti. Samuti kaubanduskeskustes, postkontorites, Statoili, Premium7 ja teistes tanklates, R-Kioskites ning paljudes muudes müügikohtades üle Eesti. 

ISBN: 9789984077000

Eesti reisijuht

10 €
Transport lisandub ostukorvis. Hind sisaldab käibemaksu 9%.