Suurenduse vaatamiseks kliki kaardil ja liiguta luupi.

Galeriis näha olevatel piltidel võib vormistusviis standardvariandist erineda. 

Inforohke Eesti üldgeograafiline seinakaart, mis sobib hästi nii koolis kasutamiseks kui ka kodu või kontori seinale. Kaardil on Eesti maastikud ja pinnavormid: kõrgustikud, mõhnastikud, tasandikud, madalikud, orud, voored, pangad. Tähistatud on Eesti suuremad kaitsealad (ca 60), sood ja turbaväljad. Märgitud on suur hulk kõrgemaid punkte koos kõrguse ja nimega, samuti suuremate veekogude kõrgused merepinnast. Lisaks kõrgusvahemikele on maastik kujutatud ka reljeefirastri abil. Kokku on kaardil ligi 1200 loodusnime ja pea 2000 kohanime.

Leppemärkidega on kaardil tähistatud tähelepanuväärsemad joad, koopad, allikad, karstialad, puud ja rändrahnud, samuti lennujaamad, olulisemad sadamad ja tuletornid, tuulepargid, telemastid, elektrijaamad ja kaevandused. Seinakaart on koostatud lähtuvalt kehtivast kooligeograafia õppekavast.

Avastati Sakala kõrgustiku ja kogu Viljandimaa uus kõrgeim mägi!
1930. aastatest on Eesti teatmekirjandusse kinnistunud teadmine, et Sakala kõrgustiku kõrgeim mägi on 145 m kõrgune Rutu mägi. Käesolevat Eesti üldgeograafilist seinakaarti uuendades märkas aga Regio kartograaf Mihkel Järveoja Maa-ameti põhikaardil seni tähelepanuta jäänud Sakala kõrgustiku uut kõrguspunkti, mis ületab Rutu mäge pea kahe meetriga. Nimelt paikneb Rutu mäest 5 km kirdes  147 m kõrgune Härjassaare mägi, mis oli tänaseni kaardilugejatele märkamatuks jäänud. Nüüd ootab Viljandimaa uus kõrgeim mäetipp geograafiaõpikutesse ja teatmekirjandusse sissekirjutamist. Regio uuel üldgeograafilisel kaardil on see juba olemas.
Vaata täpsemalt siit >

Kui soovite Eesti kaardiga aknarulood, siis küsige pakkumist telefonil 731 0122 või kirjutage kaardid@regio.ee. Kõik rulood valmivad eritellimusel, arvestades tellija akna mõõte. 

Sarnast kaarti mõõtudega 99 x 70 cm küsige Apollost või Rahva Raamatust. Hind 17 kuni 20 eurot.
Raamatupoest ostetud kaardi saate soovi korral tugevale alusele kinnitada või raamida Tallinnas Printwell,  MR StuudioJoonstuudio, Tartus Salibar

NB! Erinevatel materjalidel on erinevad mõõtude piirangud. Kui Teie tellitud vormistust ei ole võimalik teostada, võtab meie müügiinimene Teiega kahe tööpäeva jooksul ühendust. Kaardi tarneajaks tuleks arvestada 3 nädalat.

 

ISBN 9789949520367

Eesti üldgeograafiline kaart, üldisem

112 €
Hind sisaldab transporti Eesti piires ja käibemaksu 20%