Suurenduse vaatamiseks kliki kaardil ja liiguta luupi.

Mängu mõtles välja Järveküla kooli 5.c klassi õpilane Johannes Pallo 2020. aasta aprillis tehnoloogiaõpetuse e-õppetööna. Meie kaardimeistritele meeldis Johannese idee ja kiiresti tegime valmis maailma kaardiga mänguvälja.

Selleks, et mäng kiiresti huvilisteni jõuaks, otsustasime teha mängu võimalikult lihtsa, et seda oleks võimalik praegusel pakiautomaatide ummistumiste ajajärgul ka lihtsalt maksikirjaga saata.
Komplektis on mänguväli ja kuus mängukaarti, mängimiseks vajalikud nupud ja täringud tuleks aga leida mõne kodus olemasoleva lauamängu karbist või kasutada nuppude asemel hoopis nööpe. Mänguvälja mõõdud  on 42 x 30 cm.

Mängu on hea mängida kahekesi, aga veelgi põnevam neljakesi või kuuekesi. Mänguõnn otsustab, kas viirused vallutavad maailma või suudavad inimesed nad enne peatada. Meie loodame, et vähemalt päriselus võidavad arstid, teadlased, puhtust hoidvad lapsed ja meie kõik.

Sellest, kuidas Johannesel lauamängu idee sündis, räägib ta ise lähemalt Regio blogis >

Toredat intervjuud Johannese ja tema emaga saab aga vaadata 19. mai Ringvaatest >

Mängu ostuga toetad Vähiravifondi Kingitud Elu, mille sissetulekud on kriisi tõttu 30% vähenenud. Kingime üheskoos kõigile Eesti vähihaigetele võimaluse elada! https://kingitudelu.ee/

Mängu saab osta ka Kingitud Elu veebipoest >

Apollo veebipoest >

 

Lauamäng "Võidujooks viirusega"

12.5 €
Transport lisandub ostukorvis. Hind sisaldab käibemaksu 20%.