Suurenduse vaatamiseks kliki kaardil ja liiguta luupi.

UUS!

• 256 lk, pehme köide
• Mõõdud 14 × 24 cm
Reisijuhiga on kaasas voldikkaart mõõtudega 60 × 45 cm
 

Raimu Hanson Tartu Postimehes: Uus reisijuht viib matkajad metsa ja rappa, mägedele ja jõgedele. Loe lähemalt >

Marko Tiidelepp ütleb oma blogis: Selline vahva, sisukas, põnev ja huvitav reisijuht on seekordne Regio reisijuht ehk "Matkame Eestis! Olen kindel, et lugeja leiab siit väärt näpunäiteid ja head nõu. Ja kindlasti ka palju põnevaid mõtted, kuhu minna matkama". Loe lähemalt >

Vaata reisijuhi valitud lehekülgi siit >
https://issuu.com/regio_as/docs/matkame_eestis

Arvutimaailma inimesed käisid matkajuhi abil Eesti äärmuspunkte avastamas ja tegid meie palvel sellest ka muheda video. VAATA VIDEOT SIIT  >

„Matkame Eestis“ on esimene reisijuht, kuhu on koondatud nii põhjalik ülevaade matkamisvõimaluste kohta Eestis. Raamatus on info 450 Eesti matkaraja kohta, palju põnevaid matkaideid ning mahukas ülevaade sellest, kuidas matkata, mida kaasa võtta jne.

Eesti on reisijuhis jagatud kolmeks matkapiirkonnaks: Põhja-Eesti, Lõuna-Eesti ja Lääne-Eesti koos saartega. Matkarajad on samuti jagatud kolme kategooriasse: RMK rajad, terviserajad ja muud matkarajad. Kogu see info on ka reisijuhiga kaasas oleval voldikkaardil (60 × 45 cm).

Iga matkaraja kohta on reisijuhis lühike tutvustus ning info raja pikkuse ja asukoha kohta (nii aadressi kui ka koordinaadiga). Lisaks kirjeldatakse, kas rada on ringikujuline või edasi-tagasisuunaline, kas seal on laudtee, vaatetorn, lõkkekoht või telkimisplats ning kas on võimalik ligipääs ratastooliga.

Suure osa reisijuhist moodustavad inspireerivad lood sellest, kuhu ja kuidas matkama minna, mida tähele panna või mida matkale söögipooliseks kaasa võtta. Neist lugudest saab ka põnevaid ideid, mismoodi Eestit uutmoodi avastada. Reisijuhi kaasautoriteks on kümned kogenud matkajad ja Eestimaa tundjad, teiste seas fotograaf Jarek Jõepera, kes annab näpunäiteid, mida metsas pildistades tähele panna, ning Priit Kuusk ehk Wend, kes annab nõu, mida toidukotti kaasa pakkida. Eesti rahvusatlase koostaja Taavi Pae juhatab matkale mööda Õ-piiri ning vandeadvokaat Maria Mägi-Rohtmets kirjeldab, kuidas käituda, kui satute matkates eramaale. Reisiajakirjanik Kaido Einama annab nõu, kuidas metsast eksimata välja tulla.

„Matkame Eestis“ kuulub Regio Eesti reisijuhtide sarja, kus varem on ilmunud „Eesti mõisad“, „EV 100 – riigi teekond. Eesti iseseisvusega seotud paigad“ ja „Eesti reisijuht“.
 

 

Matkame Eestis. Regio reisijuht

20 €
Transport lisandub ostukorvis. Hind sisaldab käibemaksu 9%.