Suurenduse vaatamiseks kliki kaardil ja liiguta luupi.

Allalaetav Eesti metsaeraldiste kaardikiht Garmini seadmetele.

Metsaeraldiste andmed on võetud Metsaregistri ja KEMITi avalikest allikatest, eristatud on erametsa ja RMK kinnistutel asuvad eraldised. Kõik eraldised on otsitavad huvipunktide alt katastritunnuse ja eraldise numbri abil.

NB! Metsaeraldiste kaardikiht koosneb metsaeraldiste piiridest ja metsaeraldiste numbritest. Kaardikiht ei sisalda aluskaarti. Kui teie seadmes Eesti aluskaarti veel ei ole, siis soovitame osta lisaks ka Eesti topokaardi.

Uus metsaeraldiste kaardikiht valmib tavaliselt kord kvartalis.

Tähelepanu!

  • Allalaetav kaardikiht ei ole tagastatav.
  • Mälukaartidele ja seadmesse salvestatud teemakaarte ei saa kopeerida ega vaadata arvutis.
  • Mälukaardile muid kaarte lisades tuleb tähele panna, et kaardifailide nimed ei kattuks, muidu kirjutatakse vana fail üle. 

NB! Enne kaardi soetamist palume veenduda, et teie seade võimaldab antud formaadis kaarte kasutada (GPS seadme juhendist ja www.garmin.com).

Sobib eelkõige käsi-GPSidele: Dakota, Oregon, Colorado, GPSMap 62, Montana jt. ning universaalsetele navigaatoritele (5xx seeria mudelid) või kaartinäitavatele rattakompuutritele Edge. Võib kasutada ka Nüvi ja Zümo tüüpi navigaatorites, kuid nendes soovitame pigem kasutada Regio Eesti teede kaarti.

Lingi kaardikihi allalaadimiseks saadame e-mailiga pärast arve laekumist.

Metsaeraldiste teemakiht

90 €
Hind sisaldab transporti Eesti piires ja käibemaksu 20%