Suurenduse vaatamiseks kliki kaardil ja liiguta luupi.

SOODUSHIND 9 €
alghind 20 € 

LEHITSE ATLAST >

Lotte atlas on leiutatud spetsiaalselt laste jaoks! Kaartide selge kujutusviis, lastepärased leppemärgid ning illustratsioonid teevad Lotte atlase lugemise väga lihtsaks. Kaardiobjektide valikus on pearõhk sellel, mis lastele kõige huvipakkuvam – teemapargid, seikluspargid, mänguväljakud ja -toad, huvitavad muuseumid, matkarajad jmt. Atlases on ka viie linna plaanid: Tallinn, Riia, Vilnius, Helsingi ja Peterburi ning lisaks Euroopa üldkaart.

Lisaks kaartidele on atlases muudki põnevat! Atlas algab õpetusega, mis on kaart ja kuidas seda kasutada, antakse infot riikide ja soovituslike reisimarsruutide kohta ning nagu igas korralikus atlases, on siingi kohanimede indeks. Et väike reisihuviline saaks ka naaberriikkides hakkama, siis on atlases väike sõnastik põhiliste käibefraaside kohta (tere, head aega, jäätis jne) eesti, setu, vene, läti, leedu ja soome keeles.

NB! Atlasega on võimalik sõita ka Eestist kaugemale, selle kaardiala hõlmab Eesti, Läti, Leedu, Lõuna-Soome ning Peterburi ja Kaliningradi ümbruse.

Lotte atlas on parim sõber pikkadel autosõitudel – siit leiad lugusid Lottest, mänge, nuputamisülesandeid, näpuharjutusi, joonistamist, värvimist ja muud huvitavat.

176 lk, pehme köide

LOE: Lastekas. ee tutvustab uut Lotte atlast >

OSTA KA:

Rahva Raamatu ja Apollo raamatukauplustest, LOTTEMAALT, R-kioskitest, postkontoritest, Statoili, Premium-7 ja teistest tanklatest, kaubanduskeskustest üle Eesti. 

ISBN: 9789949520183

Regio Lotte atlas

9 €
Transport lisandub ostukorvis. Hind sisaldab käibemaksu 9%.